O grze

WOLNOŚĆ, RODZINA I SPLUWY

Witaj w Hope County w stanie Montana, gdzie fanatyczny kult głoszący zagładę świata, znany jako Projekt Bram Edenu, zagraża wolności lokalnych mieszkańców. Staw czoła przywódcy kultu, Josephowi Seedowi, i jego Heroldom, prowadząc do walki ruch oporu, który uwolni ciemiężoną społeczność.

Zmierz się z wyzwaniami tego ogromnego świata, który stanie się próbą twoich możliwości i kreatywnego podejścia w konfrontacji z największymi, najbardziej bezlitosnymi przeciwnikami w historii serii Far Cry. Będzie wybuchowo, a czasem całkiem dziwacznie, ale jeśli będziesz mieć głowę na karku, ocalisz mieszkańców Hope County i staniesz się ich opoką.

Dołącz do ruchu oporu 27 marca 2018 r. w Far Cry 5. Gra dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Zamów w przedsprzedaży już teraz

Wolność

Hope County to położony w stanie Montana piękny, otwarty świat, goszczący tych, którzy pragną wolności.

Rozgrywka wieloosobowa w otwartym świecie

Los Hope County jest w twoich rękach. Stań do walki z kultem samodzielnie lub w trybie współpracy, razem z innym bojownikiem ruchu oporu, i brutalnie pokrzyżuj plany Josepha Seeda oraz jego bandy fanatyków. W tej największej dotąd odsłonie serii Far Cry wszystko jest do twojej dyspozycji – możesz korzystać z pomocy najemników i zwierząt, a na wrogach testować najbardziej zabójczy arsenał po tej stronie Missisipi.

Świat, który potrafi się odgryźć

Jeśli grasz twardo, przeciwnik będzie jeszcze twardszy. Dynamiczna SI w grze Far Cry 5® śledzi twój wpływ na świat i odpowiednio dopasowuje strategię przeciwników. Przygotuj się: fanatycy zdwoją swoje wysiłki, kiedy z drobnej niedogodności przerodzisz się w prawdziwe zagrożenie.

  •  Nieliniowa opowieść
  •  Miernik oporu
  •  Ujednolicony postęp
  •  Nieprzewidywalna fauna

salon gier far cry

Nieskończoność map, nieskończona zabawa!
Wskocz do salonu gier Far Cry i ciesz się nieskończoną liczbą scenariuszy Far Cry stworzonych przez kreatywnych członków społeczności.
Graj solo, w trybie współpracy albo PvP 6 na 6 i wyciśnij ile tylko tylko się da, wykorzystując niemal nieograniczone opcje gry.

  •  Rozgrywka solo / współpraca / pvp (do 12 graczy)

Rodzina

Projekt Bram Edenu

Projekt Bram Edenu, któremu przewodzi Ojciec, zakłada nieuchronność Upadku. Wyznawcy projektu chcą zapewnić zbawienie twojej duszy – czy tego chcesz, czy nie.

Faith Seedfemme fatale

Każdy, kto ulegnie czarowi Faith, przepadnie. Faith jest głosem Josepha i pełni funkcję boskiego narzędzia chaosu, który utrzymuje wiernych w stanie błogości.
Więcej infromacji

John Seedinkwizytor

John wykorzystuje zastraszanie, wiarę i przemoc, by zdobyć dla kultu wszystko, co niezbędne, łącznie z ludźmi i ich dobytkiem.
Więcej infromacji

Jacob Seedżołnierz

Jako werbownik kultu i doświadczony strzelec najstarszy z Seedów dba o bezpieczeństwo Projektu Bram Edenu.
Więcej infromacji

Spluwy


Ruch oporu

Zamieszkująca wzgórza, doliny i miasteczka zróżnicowana ludność Hope County wspólnie stawia opór kultowi i próbuje wyzwolić swoje ziemie spod jego wpływu.

Prawdziwie wciągająca rozrywka wymaga jednak nowych śmiercionośnych zabawek. Bum, bum, bum, bum!

fc5-grace

Grace Armstrongsnajper

Więcej danych

fc5-jerome

Jerome Jeffriespastor

Więcej danych

fc5-nick

Nick Ryepilot

Więcej danych

fc5-mary

Mary May Fairgravebarmanka

Więcej danych

fc5-hurk

Hurk Drubman Jr. jedyny i niepowtarzalny

Więcej danych

fc5-jess

JESS BLACK łowczyni

Więcej danych

fc5-victor

Sharky Boshaw mechanik

Więcej danych

fc5-adelaide

Adelaide Drubman mama Hurka

Więcej danych

fc5-boomer

Boomerpies

Więcej danych

fc5-cheeseburger

Cheeseburger niedźwiedź

Więcej danych

fc5-peaches

PeachesPuma

Więcej danych

Zabawki

Obok klasycznej broni palnej i pojazdów w Far Cry 5® znajdziesz nowe, egzotyczne wyposażenie i środki transportu, które pomogą ci lepiej poznać osobliwości Hope County.

Videos